O nás > Skupina Demos

Pragoeduca je členem mezinárodní skupiny Demos Group

Vzdělávací společnost DEMOS - Pragoeduca, založená v roce 1990, se stala dne 22. 2. 2008 členem mezinárodní skupiny Demos Group se sídlem v Paříži. Společnost Demos vznikla v roce 1972 a v současné době patří mezi dvě největší vzdělávací společnosti ve Francii. V devadesátých letech zahájila razantní expanzi na zahraniční trhy. Demos Group dnes působí již v 16 zemích světa s 23 pobočkami a zaměstnává více než 400 lidí a spolupracuje s 1 500 lektory a trenéry po celém světě.

Integrace Pragoeducy do skupiny Demos Group spojuje domácí zkušenosti a tradici s know-how zahraniční společnosti. Cílem tohoto spojení je nabídnout nové, mezinárodně ověřené vzdělávací programy, moderní formy vzdělávání a pomoci tak Vám - našim klientům - obstát v silném mezinárodním konkurenčním prostředí.
Pokud se chcete dozvědět více o mezinárodním působení naší společnosti, navštivte stránky global.demosgroup.com

Skupina Demos v zahraničí

 

Evropa

Francie
Velká Británie
Německo
Španělsko
Švýcarsko - STS
Švýcarsko - MOS

Portugalsko
Polsko

Svět

Spojené státy americké
Maroko
Austrálie
Čína

 mapa_sveta_DEMOS_Desky_RED.jpg

Od ledna roku 2016 je skupina DEMOS SA součástí Weidong group.  Její majitel pan Wang Duanrui uvedl pro CCTV:  „Našim cílem je poskytovat moderní formy vzdělávání pro nejširší skupiny obyvatel po celé planetě. Spolupracujeme společně s UNECSO na realizaci dostupných vzdělávacích projektů  a proto jsme si za partnera vybrali společnost DEMOS SA, která má více jak 40 ti letou tradici a zkušenosti na světovém vzdělávacím trhu.“