O nás > Lektoři > Reference

Lenka Přívětivá

Lenka Přívětivá.jpg10 let pracovala na pozicích Manažer oddělení péče o zákazníka, Koordinátor projektů ve společnosti Eurotel Praha, kde získala praktické zkušenosti ze zákaznického servisu a péče o zákazníka. V roce 1994 získala ocenění prezidenta US West za práci v oblasti Customer Care.

Působí jako samostatná lektorka a konzultantka v oblasti zákaznického servisu a vede tréninky zaměřené na tyto oblasti: péče o zákazníka, práce v Call centrech (Telemarketing, Servis, Help desk, Vymáhání pohledávek), kurzy pro operátory a supervizory, asistentky a recepční.

Ve společnosti Pragoeduca vede otevřené kurzy Profesionální telefonování, Kurz pro recepční I a II, Telemarketing - získávání zákazníků po telefonu, Vymáhání pohledávek po telefonu, Kurz pro pracovníky Call Center, Kurz pro supervizory Call Center.

 

Reference:

ŠkoFin / Vzdělávací program pro pracovníky zákaznické linky: Komunikační dovednosti v telefonickém kontaktu se zákazníkem, aktivní oslovování stávajících i potenciálních zákazníků.

RWE Energy Customer Services CZ, a.s. / Řešení konfliktů a námitek zákazníků po telefonu.

Beck International / Vymáhání pohledávek po telefonu, Telemarketing – aktivní oslovování zákazníků s nabídkou produktů.

Accenture Services / Trénink prodejních dovedností v telefonickém kontaktu, tvorba scénáře hovoru, katalog námitek zákazníků (námitka – efektivní odpověď).

Hengstler / Komunikační dovednosti v telefonickém kontaktu se zákazníkem, Budování vztahu se zákazníkem, Řešení komunikačně obtížných situací. Vzdělávací program pro supervizora Call Centra: analýza potřeb, nastavení procesu hodnocení a kontroly práce operátorů, reporting v Call Centru a jeho využití.

Kapsch / Vzdělávací a výcvikový program pro pracovníky Call Centra. (Aktivní oslovování zákazníků po telefonu při zavádění mýtného).

ATLAS.cz / Trénink obchodních zástupců, trénink pracovníků Call Centra, trénink pro supervizory Call Center, Konzultace - příposlechy hovorů na pracovišti – analýza, doporučení, zpětná vazba operátorům.

Dopravní podnik hl. m. Prahy / Vzdělávací a tréninkový program pro pracovníky zákaznické linky (Komunikační dovednosti v telefonickém kontaktu se zákazníkem, Řešení reklamací a stížností, Řešení obtížných komunikačních situací).

Vltava-Labe-Press / Program pro pracovníky oddělení péče o čtenáře (Komunikační dovednosti se zaměřením na prodej a nekonfliktní komunikaci).

Interoute Czech / Program pro pracovníky oddělení Account Payable.

ACCOM Czech, a. s. / Program pro pracovníky zákaznického servisu.

Danone / Aktivní oslovování a prodej po telefonu, konzultace - úprava scénáře prodejního hovoru, trénink pro pracovníky zákaznické linky a obchodníky.

IBM Česká republika / Programy pro oddělení Help Desk, programy z oblasti řešení reklamací a stížností zákazníků.

Oriflame Czech Republic / Programy Komunikační dovednosti v osobním i telefonickém kontaktu se zákazníkem a další.

 

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.