Firemní kurzy na míru > Teambuildingové akce pro vaše firmy

Outdoor programy

Dobrý manažer ví, že bez svých lidí bude těžko dosahovat dlouhodobých cílů, a že bez péče o tým nebude schopný udržet a zvyšovat jeho výkonnost a efektivitu. Proto dbá na to, aby byli jeho lidé motivovaní a aby se jako tým neustále rozvíjeli. Outdoorové programy jsou jedním z nástrojů, jak efektivního týmu dosáhnout. Spojením učení a zábavy jsou outdoorové aktivity zájimavé prakticky pro každého a díky aplikaci konceptu 70:20:10, se prožitky z outdoorových programů viditělně odrazí na efektivitě Vašeho týmu.

Teambuilding

Program je zaměřen na cílené budování a rozvoj týmu, zlepšení výkonu jednotlivců i týmu. Podstatou je především učení se na základě vlastních prožitků. Rozborem jednotlivých aktivit se účastníci učí poskytovat si zpětnou vazbu a navrhovat různá řešení. V těchto programech je obsažena i emocionální rovina, která účastníkům přináší maximální možnou míru pochopení sebe a situací, ve kterých se ocitli, což jim umožní lépe si zjištěné poznatky zapamatovat a využít je v denní praxi.

teambuilding.jpg    teambuilding02.jpg    teambuilding03.jpg

Team spirit

Team spirit program je zaměřen na neformální seznámení lidí ve skupině, jejich společný zážitek, vzájemnou spolupráci a budování vzájemných vztahů.  V aktivitách se zaměřujeme spíše na prožitek, odpočinek, odreagování a motivaci, než na rozbor situací a zpětnou vazbu.

team spirit.jpg   team spirit03.jpg    team spirit01.jpg 

Expedice

Teambuildingový program - Expedice je určen především pro skupiny, které již absolvovaly „klasické“ outdoorové výcviky a chtějí se posunout dál. Je určen pro týmy vysoce stmelené a motivované k překonávání překážek. Tyto programy jsou často tematicky zaměřené a připravují se v různých stupních obtížnosti. Cílem je naučit tým společně určovat cíl, cesty k cíli, vytvářet strategická řešení, spolupracovat na vyšších cílech a překonávat složité překážky.

expedica.jpg    expedice01.jpg    expedice02.jpg

Lanové Centrum

V lanovém centru pořádáme jednak klasické vzdělávací a rozvojové programy, kde si účastníci vyzkouší teoretické poznatky na připravených outdoorových aktivitách, ale především samostatné outdoorové programy zaměřené na prožitek účastníků z aktivit ve velké výšce, kde mohou překonávat svůj strach, upevňovat své sebevědomí, získávat novou motivaci pro překonávání překážek, nebo se prostě jen odreagovat.

lanové centrum.jpg    lanové centrum01.jpg    lanové centrum02.jpg

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.