Osobní vliv

Budování osobní značky

Jakým sloganem byste inzerovali sami sebe? Jak chcete, aby vás lidé vnímali? Jaký vliv máte? Přijďte na tuto lekci, kde poznáte své skutečné já a naučíte se, jak vytvořit dokonalou reklamu na svojí osobu. Získáte dobře vyzkoušené, jednoduché, účinné a ověřené tipy, které Vám díky změnám v chování a image umožní mít větší vliv na okolí.  Účastníci si vyzkouší své vlastní já a cestu, jak se dostat skrz něj k novému já pomocí praktických cvičení. Vyplní dotazník o sociálním stylu, který poté využij k prozkoumání svého chování a dovednosti procvičí, aby vyzkoušeli, jak fungují v kontextu. Účastníci získají studijní materiály (velikost A5)

 

Vytváření kontaktů (sítí) - networking

Tvorba kontaktů (Networking) je klíčovou dovedností každého, kdo se chce úspěšně pohybovat na profesním trhu.  Jedná se o způsob oslovení klíčových osob s rozhodovací pravomocí bez použití konvenčních metod. Správné kontakty Vám pomohou získat vliv a  potenciál pro získání zaměstnání, nebo zakázek

 • Kurz zahrnuje:
  Definice networkingu - tvorby kontaktů
  Co je osobní značka a jak chci být viděn (vnímán)
  Vytvoření ochranného štítu a přehledu
  Tipy na osobní značku
  Bleskové a jasné představení sebe sama a výtah toho nejdůležitějšího k danému tématu
  Jak se odlišit  a pomáhat ostatním
  Dosažení daného cíle
  Naplánování tvorby kontaktů
  Následovat cíl a být pozitivní
  Možnosti tvorby kontaktů

 

Jak získat druhé na svojí stranu

Tak dobře, váš šéf, kolegové, přátelé, rodina, ti všichni se dívají na věci jinak než Vy. Je přece evidentní, že váš přístup nebo nápady jsou nejlepší, tak proč to ostatní nevidí stejně jako Vy? Každý občas potřebujeme ovlivnit nebo přesvědčit ostatní a tato lekce vás provede několika velice účinnými nástroji, které vám pomohou získat druhé na svoji stranu. Koneckonců lidé jsou rozdílní, takže stále stejná stará taktika nemusí vždycky fungovat.  Správná technika ve správný čas je pro váš úspěch zásadní. Účastníci se podívají na škálu psychologických pravidel pro přesvědčování vyvinutých profesorem Cialdinim. Zúčastní se množství praktických aktivit, aby si vyzkoušeli a použili tyto nástroje. Účastníci si odnesou sadu karet s cennými návody a tipy.

 

KONTAKT:

E-mail: kurzy@pragoeduca.cz

Telefon: 602 216 066

Tyto stránky využívají základní soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení a jsou nezbytné pro jejich správnou funkci. Volitelně analytické cookies, které nám pomáhají porozumět, jakým způsobem návštěvníci stránky využívají.